Vezmite kamošky do kina! Súťaž o 4 tričká a 4 lístky na nový film MATKY REBELKY len u nás...

1.8.2016
Vezmite kamošky do kina! Súťaž o 4 tričká a 4 lístky na nový film MATKY REBELKY len u nás...

Novinka od tvorcov filmu Vo štvorici po opici si konečne vzala na mušku ženy a to konkrétne nás - matky Bozkajúci Komédia je skvelou príležitosťou na "babskú jazdu". Nech sa páči slovenský trailer:

 

...aj mamy toho majú niekedy dosť a potrebujú sa odviazať!

O filme: Pre Amy (Mila Kunis) je jej rodina úplne všetkým. Ale manžel s dušou chlapca, deti neustále vyžadujúce pozornosť a idiotský šéf majú vysoké nároky. Všetkým sa snaží vyhovieť, byť milá, ale nech robí, čo robí, nikdy to nie je dosť. Zlom nastáva v okamihu, keď sa dostane do konfliktu trojicou dokonale premotivovaných moderných supermatiek (Christina Applegate, Annie Mumolo, Jada Pinkett Smith). Z milej Amy je zrazu rebelka, ktorá získa na svoju stranu ďalšie zúfalé mamičky (Kathryn Hahn, Kristen Bell) a spolu si konečne začnú užívať. Nečakane získaná sloboda im prevráti život naruby, a napokon z nich možno spraví lepšie matky.

Buď aj Ty "MATKA ROKA" v takomto štýlovom tričku, ktoré máš možnosť vyhrať pre seba a 3 kamošky v súťaži na Facebooku FashionSpy spolu s lístkami na tento skvelý film. Súťaž prebieha do 10. augusta kedy zverejníme vyžrebovanú výherkyňu...

Podmienky súťaže:

  • zdieľaj verejne tento článok na Facebooku
  • označ v komentári 3 kamošky s ktorými chceš ísť do kina 
mr.jpgvizual.jpgbad_mom.jpg

Pre skvalitnenie našich služieb používame na stránkach cookies. Pokračovaním na tejto stránke vyjadrujete súhlas s používaním všetkých cookies. Viac informácii nájdete v sekcii ochrana súkromia.