Májové vychytávky, ktorým som neoddolala

30.5.2016
Májové vychytávky, ktorým som neoddolala

Pohľad do kalendára napovedá, že je tu koniec mája a pred nami začiatok leta. Toto obdobie patrí medzi najkrajšie v roku a mnohí z nás ho trávia najmä von v prírode či na slniečku. Ani my nie sme výnimka a pokiaľ nepracujem, sme na detskom ihrisku, u susedy, alebo v centre mesta na teraske Úžasný Nákupným centrám sa momentálne priam vyhýbam a tak veci zadovážim väčšinou online. A tak v skratke, čomu sme tento mesiac neoddolali:

  1. Zmatňujúci Púder, YSL a parfém Le Jardin de Monsieur Li, Hermés, exkluzívne v sieti Marionnaud - Ľahká a svieža vôňa na leto spolu s púdrom proti mastnote sú mojími vernými letnými spoločníkmi.  
  2. Topánočky Bubble blue od Little Blue Lamb - Celokožené topánočky LittleBlueLamb s mäkkou podrážkou sú určené nielen do interiéru, ale aj do exteriéru. Sú maximálne konfortné pre detskú nožičku a odkedy ich máme iné ani nenosíme.
  3. Stokke Scoot kočík v limitovanej edícii Yellow Racing KitNovinka v podobe šikovného kompaktného kočíka, ktorý si vďaka jeho jednoduchosti zamiluje asi každý.
  4. Suavinéx Mixér Link a hrnček s náustkom - Šetrná príprava jedla v pare, mixovanie, rozmrazovanie či sterilizácia, to všetko zvládne tento robot ľavou zadnou. Bez neho by to už proste nešlo! 
  5. Daylong Baby, OF 30 - naše letné MUST-HAVE na každý deň
  6. Piknikový kôš, Zoot.sk - nemohli sme ho nemať Bozkajúci
  7. Römer Trifix Sand Beige 2016 - Špičková utosedačka s technológiou ISOFIX. Vylepšený ISOFIX+ s V-popruhom vrátane najnovšej technológie SI-Pad proti bočnému nárazu.
00457l.jpgkuchynsky-robot-suavinex-link-4129.jpgSnímka obrazovky 2016-05-29 o 22.54.09.pngPrehome_Jardin_de_Mr_Li_1.jpgSnímka obrazovky 2016-05-29 o 22.28.50.pngstokke-scoot-style-kit-racing-yellow-1.jpg
Podobné články