O mne

O mne
 
Mgr. Miroslava Dobiš Michalková, PhD.

 

Vizuálnu stránku života citlivo vnímam už od narodenia a to vo všetkých jej podobách.  Nejde však cez moje oči, ale cez srdce. Prostredníctvom vonkajšej projekcie našej osobnosti ukazujeme svetu omnoho viac, ako si vedome myslíme a formujeme tak nevedome aj svoj život.

Profesne som dlhé roky pôsobila ako módna stylistka a kreatívna konzultantka. Za toto obdobie mi prešlo rukami stovky žien, modeliek, herečiek, či iných celebrít. Obliekla som desiatky kampaní, video klipov, vytvárala som styling pre mnohé módne editoriály,  či dokonca celovečerný film. 

Ako influencerka v súčastnosti obliekam už len seba. Mnohoročné skúsenosti z oblasti módy, reklamy, či tvorby contentu si však neplánujem nechať len pre seba, ale podeliť sa s každým kto má o túto oblasť záujem. 

Vyštudovala som marketingovú komunikáciu, ktorú som zakončila dizertáciou s dôrazom na celebrity marketing. Dlhoročné poznatky z oboch oblastí prepájam a tak Vám aj na tomto mieste môžem odovzdávať toto know-how a tiež nový pohľad na módu .

Moje pôsobenie na sociálnych sieťach nezostalo nepovšimnuté a tak som sa tento rok dostala do finálovej trojky Social Awards Slovakia a v predchádzajúcom roku som získala na Superblogeri roka cenu za najlepší Fashion web 2019.

Ak ma ešte nesledujete, tak na IG ma nájdete ako @Fashionspy.sk Verím, že Vás budem denne baviť, vzdelávať a inšpirovať, keďže to je to čo mi prináša najväčšiu satisfakciu.