FOTO STORY: Happy káro

12.6.2016
FOTO STORY: Happy káro

O šťastí toho bolo popísaného mnoho a každý má na to svoje vlastný recept. Pre mňa je a vždy bolo šťastie otázkou voľby. Nesúvisí s okolnosťami, situáciami či ľuďmi, ale s tým ako sa v danom momente rozhodneme. Vždy. V každej situácii či momente máme na výber, buď vidieť to dobré, alebo zlé, pozitívne či negatívne, pekné či škaredé. To je jediný rozdiel a práve ten delí ľudí na tých "pozitívnych/šťastných" a "negatívnych/nešťastných". Nik nemá viac či menej šťastia, len rozdielny postoj a ten formuje životy.

Tí čo ma poznáte viete, že sa snažím aj "z prúseru urobiť akciu", vidieť vo všetkom príležitosť, milovať ľudí so všetkými ich vlastnosťami a brať všetko z nadhľadu. To mi veľmi pomáha a tak aj z nepríjemných situácií, hejterských poznámok či ohovaračných rečí dokážem takmer vždy vyťažiť maximum a nakoniec mať fajn pocit. Áno, a v tom je pointa, vidieť veci z tej lepšej stránky a nezakladať si na ostaných ľuďoch či dokonca na sebe Úžasný Vlastne na ničom, proste sa len baviť čo naaaaaaaaaaaajdlhšie! Veď šťastie je koniec-koncov nákazlivé...


OUTFITY:
Ja: Čierne culottes nohavice na traky, Biele tričko aj strieborné tenisky: Reserved, Crossbody kabelka: Baldinini, Čierne okuliare: Zara. Matiasko: Kárované nohavice a šál: Mirau.sk, Čierne body: H&M, Tenisky: Adidas 

foto: Matúš Hybben 


The happiness has been described by many and everyone has to his own recipe. For me it was always a matter of choice. Unrelated to circumstances, situations or people, but with how we see the things at the moment. Always. In every situation we have the choice to either see it good or bad, positive or negative, pretty or ugly. This is the only difference and it divides the people on the "positive-happy" and "negative-unhappy". No one has more or less fortunate, just different attitude.

Those who know me, know that I"m trying to turn bad to good, seen opportunities everywhere, love people with all their features and take it all out of perspective. Yes, and that"s the point, to see things from the bright side. Take seriously their self and have fun as long as possible! After all happiness is contagious..

MHF_4636-1.jpgMHF_4614.jpgMHF_4621.jpgMHF_4650.jpgMHF_4670.jpgMHF_4696-2.jpgMHF_4687.jpgkaro.jpg