Vône nášho leta

2.8.2016
Vône nášho leta

Vedeli ste, že vône a čuchové vnemy si dokáže zapamätať mozog zo všetkých vnemov najdlhšie? My radi vône striedame a tým si ich spájame s rôznymi spomienkami a časovými obdobiami...

Na zimu mám rada vône ťažšie a omamné, v ktorých sa cítim ako ozajstná pani. V lete siahnem po jemných, ľahkých, ovocných, takých tých dievčenských. Nedávno sme sa vrátili z Ameriky a poviem Vám, tam je značka Hollister a Abercrombie&Fitch hotový ošiaľ. Mladí z nich šalejú a my sme im prepadli tiež. Takže naše tohtoročné leto vonia takto:

Hollister, WAVE for Her
Kvetinovo - ovocná vôňa, ktorá je inšpirovaná západom Kalifornského slunka. Tato vôňa je určená pre ženy s mladistvou a spontánnou osobnosťou. Vôňa sa otvára s elektrickou iskrou šťavnatých citrusov. Stredné tóny patrí divoké orchidei, slnkom prehriateho ibišteku a kalifornského maku. V základe je krištáľový jantár a santalové drevo. Zakúpite od 30,90 Eur za 30 ml exkluzívne v sieti Marionnaud Slovensko.

Abercrombie&Fitch First Instinct for Him
Ozaj sexi vôňa pre pánov. Ako prvé ucítite gin tonic, neskôr sa vôňa otvorí ako korenistejšia s citrusovým podkladom a v jej základe nájdete semišové pižmo a ambru. Skutočná delikateska. Zakúpite od 54 Eur, exkluzívne v sieti Marionnaoud Slovensko.

FullSizeRender-1.jpgIMG_1089.JPGIMG_1078.JPGIMG_1075.JPGIMG_1068.JPG

Pre skvalitnenie našich služieb používame na stránkach cookies. Pokračovaním na tejto stránke vyjadrujete súhlas s používaním všetkých cookies. Viac informácii nájdete v sekcii ochrana súkromia.