O najkrajších hračkách...

28.10.2016
O najkrajších hračkách...

Dnes by som sa s Vami rada podelila o jednu adresu, kde nájdete naozaj tie najkrajšie hračky vôbec. Keďže záleží na kvalitných materiáloch i na dizajne, www.mojtoj.sk uprednostňujú drevo a ponúkajú len hračky, vyrobené z ekologických materiálov s jasným pôvodom a kvalitným spracovaním, ktoré vznikli v etických podmienkach.

Ako prvú spomeniem britskú značku Le Toy Van, ktorú tento e-shop ponúka. Samotné hračky pochádzajú z Indonézie,  kde vedenie britskej firmy pravidelne priamo v továrni kontroluje kvalitu výroby i dodržiavanie etických pravidiel. Dizajn maľovaných drevených hračiek sa tvorí v Británii a získal už množstvo medzinárodných ocenení – či už od uznávaného britského časopisu Right Start Magazine alebo na najväčšej európskej výstave hračiek v Norimbergu. Hračky samozrejme pravidelne prechádzajú bezpečnostnými testami.
Čerstvá zeleninkaDruhou vychytávkou sú určite magentické stavebnice Tegu ponúkajú neobmedzené možnosti pri stavaní. Drevené bloky sa dajú na seba naklikávať, čím môže dieťa vytvárať rôzne tvary, postavičky, zvieratká či veci. Či už sa rozhodnete pre 6-dielny set v štýlovom puzdre, 14-dielny či 24-dielny set, jednotlivé stavebnice sú navzájom kompatibilné. Dopĺňaním nových a nových blokov môže byť aj tento stavebnicový svet stále väčší, pestrejší a neobmedzenejší.
Hračky pre cdievčatá. Magnetická stavebnica. Drevená hračka
Na záver mi nedá nespomenúť obľúbené hračkovaky, ktoré sú praktickou podložkou na hranie, úložným boxom a cestovnou taškou pre deti v jednom. V prevedení s menším priemerom je navyše vynikajúcim sprievodcom na cestách. Stačí do neho vložiť hračky a detský kútik máte stále so sebou. V rozloženom stave sa zmestí na stôl, a vďaka jednoduchému otváraniu do kruhu dieťa ľahko uvidí všetko dôležité bez nutnosti vysypať obsah. Je vodeodolný a ľahko sa čistí. Dá sa používať aj v exteriéry na pikniku, pri vode aj na záhrade. 

ulozny-box-na-hracky-zelena_sv-modra_otvoreny
ulozny-box-na-hracky-zelena_sv-modra_vak-zatiahnuty

...a to nie je všetko, čo na www.mojtoj.sk nájdete. Už o niekoľko dní sa u nich objavia krásne stolové a kartové hry francúzskej značky Les Jouets Libres, ktorá vyrába svoje hračky presne vo filozofii akú MojToj razí - ekologicky a eticky. A tak si na ich stránkach budú vedieť vybrať aj mamičky školákov. Kto ich ešte nenavštívil nech neváha Usmiaty

Podobné články