Náš nepriateľ nočník...

18.10.2017
Náš nepriateľ nočník...

U nás doma je proste všetko úplne naopak! Snažili sme sa Matiasa odplienkovať a dopadlo to tak, že plienky nosí už aj plyšový medveď.

Na svoju zónu komfortu si malý nedá siahnuť ani náhodou a pri akomkoľvek náznaku, či snahy o odobratie jemu tak pohodlnej plienky, vymýšľa na nás nové a nové stratégie. Od narodenia používáme plienky Premium Care od Pampers, úplne nám vyhovujú a zdá sa, že malému až príliš. Plienky sú vďaka absorbčným kanálikom okamžite suché a priedušné, zadok je naozaj v suchu a komforte. Vďaka tomu sme nikdy nezažili žiadnu plienkovú dermatitídu, ktorá vzniká najmä pôsobením vlkosti a škodlivých látok z moču. Mnoho mamičiek sa obáva faktu, že jednorázové plienky sú napustené rôznymi látkami, no práve tie zabraňujú kontaktu škodlivín obsiahnutých v moči s pokožkou dieťatka. Používaním vysokokvalitných detských plienok sa výrazne znížili dôsledky a prejavy dermatitídy u detí všeobecne. Navyše od 1.novembra až do konca januára 2018 prebieha akcia "Najlepšia ochrana od Pampers so zárukou vrátenia peňazí do 30 dní". 
  
Pozor, vedľajším efektom týchto skvelých plienok je však, že malý chodí do škôlky, mudruje v súvetiach už aj po anglicky, ale stále v plienkach. Kričiaci Naposledy ako argument použil, že aj bábo má penku(rozumej plienku), aj medveď má penku a aj tato vraj chce penku. Tak ja už neviem. Čo, zbláznim sa?! Už neriešim, asi si dnes aj ja vezmem penku.


* článok vznikol ako oficiálna spolupráca so značkou Pampers 

pampers_foto1.jpgpampers_foto2.jpgIMG_3208.jpg