Teddy bear a.k.a kožúšok

11.10.2018
Teddy bear a.k.a kožúšok

Na dnes Vám predstavím ďalší horúci trend tejto jesene a pravdepodobne aj nadchádzajúcej zimy. Musím priznať, že mňa veľmi potešil, lebo sa rada babuším a som dosť zimomravá. Mnohé z Vás asi nebudú zdieľať moje nadšenie a niekoľkokrát som sa dokonca stretla s reakciami typu "Preboha, však to nosila moja babka do kostola!?" Ó áno, ale tak vy si môžete vybrať moderňejšiu takú tú "ňuňu" verziu. Isté je, že tento typ kabáta tento rok nesmie chýbať vo Vašom šatníku.

Ako si vybrať kožuch?

Základom je aby bol kožúšok umelý. Pravé kožuchy sú už maximálne out a ak nechcete pôsobiť ako zúfalá zlatokopka zabudnutá v čase kožušinovú vestu XL s líšky už fakt odložte. Ak sa chcete inšpirovať ešte viac tak jednoznačne najkrajšie kožúšky tento rok (a aj mnoho iných) mala značka Max Mara. Huňaté, hebké v krásnych prírodných farbách. Apropo farby. Nebojte sa ani staroružovej, žltej, či dokonca bielej. Sú maximálne IN. Čomu by som sa vyhla sú svietiace a na prvý pohľad umelé a kučeravé verzie. Pri svojích potulkách obchodmi som narazila na pár fakt divných kúskov, ktoré mi pripomínali nášu pudlicu Fany. 

Ako nosiť umelý kožuch?

Nosí sa ku teniskám, ale aj čižmám. Najlepšie je kombinovateľný so slimfit džínsami a bielym štrikovaným rolákom. Budete rozkošne dievčenská no zároveň ženská. Inšpirácie na takéto basic outfity je plný internet. Ja som sa preto snažila popasovať sa s outfitom trochu inak a zvolila som teddy bear ku lampasovým nohaviciam a nízkym chelsea čižmičkám. Ak vymeníte žltý rolák za košeľu môžete tento outfit nosiť bez problémov aj do práce. Tak čo myslíte, vydarilo sa? 

PS: Ak ste náhodou nečítali článok Trendy JESEŇ/ZIMA 2018 určite odporúčam pre lepšiu orientáciu v tejto oblasti. Krásny jesenný víkend všetkým!

_______________________________________________________________________________________________

Outfit: Hnedý medvedí Teddy oversized coat: Reserved nájdeš TU, Tmavomodré nohavice s pukmi a bočnými lampasmi: Reserved nájdeš  TU, Horčicovožltý pletený sveter: Reserved nájdeš TU, Ruksak s umelej kože: Reserved nájdeš TU, Slnečné okuliare: Reserved nájdeš TU, Hnedé kožené chelsea boots: Lasocki, CCC

5bbf17a55c84e-9P5A5469_edit.jpg5bbf17a5a6064-9P5A5485_edit.jpg5bbf17ae4a4f8-9P5A5512_edit.jpg5bbf17aed168e-9P5A5526_edit.jpg5bbf17b4d6fb7-9P5A5573_edit.jpg
Podobné články