Pre jarný pocit

1.3.2019
Pre jarný pocit

Ak sledujete môj Instagram TU tak viete, že sa jari už nejdem dočkať! Nielen kôli outfitom a móde, ale najmä kôli detským chorobám spojenými s týmto prechodným obdobím. Soplík a kašlík, tie sa nás držia tento rok celú zimu a viete čo, už ma to naozaj nebaví. V mojej kabelke to aktuálne vyzerá nasledovne:

Pozornému oku neujde, že mimo mojej "klasickej" výbavy sa tam nachádza aj nosový sprej Sinulan Forte Express, ktorý mi pomáha pri upchatom nose. Mám ich v zásobe niekoľko a ak ste si ho nevšimli, nech sa páči väčší detail na tento malý zázrak. Ak máte deti určite si zaobstarajte aj verziu "Junior" vhodnú pre deti od 3 rokov.. 

No, ale späť k móde. Tentokrát som sa rozhodla privolať teplo pastelovými farbami, ktoré sa mi s jarou neodmysliteľne spájajú. Tento ružový, odľahčený, vlnený kabátik je bez podšívky a mám ho ešte z minulého roka z Reserved. Spolu so svetrom zahreje a vynosím ho  aj na jar len s tričkami. Ak to teplo náhdou nedorazí, nevadí, aspoň vizuálne som si "urobila" jarnú náladu. Krásny deň Vám želám!

foto: Kristína Botlóvá