Slnkom pobozkaná

20.5.2019
Slnkom pobozkaná

Opálená pokožka je nielen symbolom zdravia a krásy, ale navyše aj zamaskuje drobné nedokonalosti pleti. Napriek tomu sa opaľujem minimálne a pred slnkom si pokožku chránim vysokými faktormi. Napriek tomu som celoročne snedá a častokrát dostávam otázky typu „Ako je možné, že som taká hnedá keď sa neopaľujem?“ Dnes Vám teda prezradím toto moje tajomstvo.smile Je za tým samozrejme samoopaľovanie. Milujem kvalitné produkty, ktoré okrem bronzového nádychu dodajú mojej pokožke aj potrebné živiny, či hydratáciu. V súčastnosti používam 3 produkty a to: Ten minute TAN, Samoopaľovaciu penu Phenomenal a ako čerešničku na torte Body BlurTM, všetko značky Vita Liberata.

 

Základom pre moje „opálenie“ je spomínaná pena Phenomenal, ktorá sa nanesie aplikačnou rukavicou a po 4-8 hodinách sa z tela osprchuje. Ja ju nanášam pred spaním a opálenie vydrží 2-3 týždne. Natieram sa 2x mesačne a používam svetlejší odtieň medium. Ak chcem rýchlo a účinne obnoviť farbu nanesiem TEN MINUTE TAN a ako už názov napovedá po desiatich (niekedy až 20tich) minútach sa osprchujem. Ak má čaká večerná akcia, event resp. rande kde sa chcem blysnúť dokonalým opálením totálna vychytávka je BODY BLURTM, ktorý by som nazvala aj make-upom na telo.

Celá rada Vita Liberata je skvelá tým, že nezapácha, nezanecháva fľaky a navyše pokožku ošetruje. Obsahuje technológiu Advanced Organic Technology, tá využíva komplex Matrixyl 3000 Peptide, ktorý pleť vypína, zároveň redukuje jemné vrásky a stimuluje tvorbu kolagénu. Ďalej šípkový extrakt na stimuláciu tvorby kolagénu, vitamín C z neroli a omega oleje pre hlbokú hydratáciu, ktorá vedie k žiarivejšej pokožke.

 ______________________________________________

Článok vznikol v spolupráci s Marionnaud Slovensko