Jarná kapsula 2020

11.3.2020
Jarná kapsula 2020

Kto sleduje môj blog dlhšie vie, že som zástancom menšieho počtu kvalitných kusov v šatníku, ktoré sa ľahko kombinujú. Ak ste ešte nečítali článok o kapsulovom šatníku, čo to vlastne je a ako si ho vyskladať odporúčam začať tu: "Ako si vyskladať šatník snov!".

Dnes to bude o jarných kúskoch a zámerne som do tejto kapsuly nedala základné kúsky neodmysliteľne patriace k jarnému šatníku ako béžový trenčkot, či pásikavé tričko. Je toho totižto na internete mnoho takže ak niečo podobné hľadáte, určite na to narazíte. Snažila som sa naopak vyskladať zaujímavú a trendovú kapsulu. Všetky zobrazené veci som už zakúpila resp. ich mám objednané a tak ma uvidíte v týchto kúskoch na IG a aj tu na blogu. 

 

Verím, že sa Vám vybrané kúsky páčia a teraz Vám ukážem pár outfitov aby ste si vedeli predstaviť ako ich kombinovať. Doplnky sa samozrejme hodia ku každému outfitu a môžete ich nosiť podľa vlastného vkusu a potreby. 

 

Prvý outfit Vám ukážem celý, vrátane doplnkov tak ako ho plánujem nosiť. Ďalších desať sú už len ilustračné obrázky kôli lepšej predstavivosti, keďže lepšie raz vidieť ako 100x počuť..

 

 

 

 

Tak ako, už veríte, že aj s malým počtom oblečenia ďaleko zájdete? 

Ak sa Vám myšlienka zostavenia podobnej kapsuly oblečenia páči a ak hľadáte tie správne jarné kúsky do Vášho šatníka odporúčam Vám sledovať ma na IG tu: https://www.instagram.com/fashionspy.sk/ kde budem nasledujúce dni v instastories prinášať tipy každý deň na jeden vybraný druh oblečenia.

Ďakujem za Vašu priazeň a vidíme sa na JAR! wink