Moje nové štúdio

22.1.2021
Moje nové štúdio

Mať svoj vlastný „workspace“, pracovné miesto, štúdio, ateliér alebo akokoľvek si to nazvete bol jedným z mojich dávnych snov. Po rokoch som sa k nemu konečne prepracovala a postupne Vám ho samozrejme s radosťou celý ukážem. 

Dnes to bude ako prvá táto chill zóna, ktorá vznikla v spolupráci so značkou Desenio a moja predstava bola už na začiatku úplne jasná. Hľadala som príjemný „fashion feeling“ bez zbytočných farieb a okrás, tak ako to mám rada. Budget na tento kútik som mala 500 eur a sama som bola zvedavá či sa mi to podarí.

 

A vidíte, podarilo sa. Všetko čo vidíte na fotografii „po“ sa zmestilo do mini zariaďovacieho budgetu. Opäť sa mi potvrdilo, že aj za málo peňazí je možné mať „veľa“ muziky. Poďme ale po poriadku.

Základom tohto kútika sú plagáty z webu www.desenio.sk a to konkrétne modely „Coco“, „ She’s going Places“, „Black“ a „Fashion“ (zľava zhora). Všetky sú vo veľkosti 50 x 70 cm a sú umiestnené v čiernych drevených rámoch rovnakej veľkosti bez pasparty. S mojim kódom „FASHIONSPY“ máte teraz navyše aj 25% zľavu na všetky plagáty* na www.desenio.sk do štvrtka 28.1. Sledujte @desenio na IG pre viac inšpirácie. (*nevzťahuje sa na rámy, ručne maľované a personalizované plagáty)

 

Budget 500 eur 

Obrazy z Desenio                   201 eur

Sedačka z Jysku                    175 eur

Stolík a lampa z Ikea                94 eur

Dekorácia váza a kvety            30 eur

 

Tento môj chill kútik v štúdiu bude čoskoro obohatený o koberec a cool chunky deku. Všetko Vám postupne samozrejme ukážem. :)

_______________________________________

Článok vznikol v spolupráci s Desenio.sk