Mamičky, poznáte tieto 2 vychytávky do domácnosti?

28.6.2016
Mamičky, poznáte tieto 2 vychytávky do domácnosti?

Dnes som sa rozhodla podeliť sa s Vami a priblížiť dve veci bez ktorých si svoju domácnosť už ani neviem predstaviť. Prvou je absolútne dokonalý kuchynský robot Link od Suavinéx a druhou vychytávkou Matiasova rastúca stolička od Stokke. Poďme teda pekne po poriadku a začnime malú recenziu kuchynským robotom LINK od Suavinéx.

1. Kuchynský robot LINK, Suavinéx
Testovali sme spolu s kolegyňou Zuzkou a priznávame, spočiatku sme boli naozaj skeptické. Mysleli sme, že ďalšia veľká zbytočnosť v kuchyni, no zostali sme príjemne zaskočené a pomocník sa stal náš No.1. Začali sme prípravou zeleniny a už vtedy prišlo prekvapenie. Zelenina krásne mäkká, pekne farebná a ešte aj chutná. Všetko sa spapalo a to nás posunulo o level ďalej. Vyskúšali sme prípravu výživy - jahodovo – banánovej, lebo tú majú Emma a Matias najradšej. Viac nájdete v článku: Domáca detská výživa. Ovocie za pár minút krásne zmäklo, no ostalo plné chuti. A najlepšie je, že kuchyňa zostala aj po príprave a mixovaní dokonale čistá. Usmiaty Pridanou hodnotou je, že robot neslúži len na parenie a mixovanie, ale aj sterilizovanie detských riadov, fľašiek a dudlíkov. Navyše môžete šetrne ohrievať zamrazené príkrmy, zachladené jedlo, či vákuovať. Keď  to tak celkovo zhrnieme jeden prístroj za vás spraví 6 funkcií v jednom a to sa teda už oplatí, no nie? 

2. Rastúca stolička Tripp Trapp, Stokke
Táto historický prvá rastúca jedálenská stolička je na trhu od roku 1972. Je vyrobená z Bukového dreva v 10 farebných prevedeniach takže si vyberiete podľa svojho vkusu a najmä interiéru. Je vysoká akurát ku klasickému jedálenskému stolu, dieťatko teda pekne posadíte a papá s vami za jedným stolom. Je veľmi dobre umývateľná a dobre sa udržiava. Ako každý produkt STOKKE aj tu nájdete mnoho doplnkov ktoré Vám určite spríjemnia používanie napríklad stolík, ktorý je ľahko odnímateľný a veľmi praktický pokiaľ vy varíte a dieťatko už samé pri vás papá, alebo rôznofarebné podsedáky z umývateľnej látky. Tak ako sme už spomínali stolička je rastúca, takže si ju prispôsobíte či už pre 6 mesačné batoľa až po náznak adolescencie. Je veľmi jednoduché ju zložiť či upraviť takže si to dokážete spraviť pohodlne aj vy sami dámy. V prvej fáze iba odnímate umelohmotnú zábranu, ktorá chráni dieťatko pred pádom v takomto stave je stolička vhodná aj pre deti do cca 5 rokov ide najmä o výšku dieťatka. Potom stačí iba posunúť podsedák a máte s toho stoličku za stôl klasickej veľkosti. Za nás môžeme povedať iba toľko že sme spokojní a nemenili by sme. Pomer kvalita vs. cena nesklamala a odporúčame, každej praktickej mamine.


Na fotenie boli použité: Mätové tepláčiky: Minniskinni, Biele tielko: H&M, Detská tetovačka: Small Rags, www.littlehipster.sk, Šatka do vlasov: Farfallamia, Rastúca detská stolička: Tripp Trapp, Stokke,  Kuchynský robot Link a jedálenská súprava, Suavinéx

foto: Dáša Šimeková

800_8572.jpg800_8594.jpg800_8717 (kópia).jpg800_8479-Edit.jpg800_8609.jpg800_8653.jpgvarenie.jpg800_8475.jpg