Kúsok raja a to necelú hodinku od BA...

21.8.2016
Kúsok raja a to necelú hodinku od BA...

Z času na čas potrebuje každý z nás pauzu, oddych, mentálny reset, alebo akokoľvek si to nazvete. Hoci aj na krátko, stačí tiché miesto v objatí prírody, hlavne ďaleko od každodenných povinností. Takým miestom je Malvázia na záhorí. Pre nás do slova a do písmena relaxačno-zážitkový komplex. Je tam božský pokoj, keďže sú spätí s prírodou, čo dokazuje aj vlastná záhradka s ovocím, zeleninou aj bylinkami. Úžasný Rozľahlý 8 hektárový park ponúka mnoho možností a my sme využili maximum čo víkend ponúka.
 

Hneď ráno sme si požičali bicykle, (samozrejme aj s detskou sedačkou a prilbou) a vybrali sme sa objavovať zákutia priľahlých rašeliniskových jazier a borovicových lesov. Matias si našiel skvelú zábavu a to, šibať ma po chrbte palicou a.k.a.: „Hijo, hijoooo, koník, rýchlejšie!“..a tak mi neostávalo iné, len šlapať! 

Počas Matiasovho obedného spánku sme využili možnosť pikniku v parku a poviem Vám, niet nad leňošenie v hustej a mäkkej tráve s dobrým jedlom a kávičkou..

Piknik skončil presne v okamihu ako sa Matias zobudil, spapal čo ostalo a usúdil, že oddych na deke je veľká nuda Usmiaty Našťastie v parku je skvele vybavené ihrisko a v hoteli aj detský kútik, tak sme sa do sýtosti vybláznili.

 


Pred večerou sme stihli ešte aj loďky na jazerách a aj keď sme ostražito sledovali, tunajších bobrov sme žiaľ nevideli. 
 Ráno sme si užili vo wellnesse masáže a vyrazili sme oddýchnutí v ústrety novému týždňu.. Nabudúce ideme minimálne na tri noci, keďže tento komplex ponúka množstvo aktivít, ktoré sme nestihli. Spomeniem zo všetkých len outdoor kolky, tenis, plážové, volleybalové ihrisko, futbalové ihrisko, altánky, plavecký bazén s morskou soľou, bohatú knižnicu či rôzne sauny.. Dúfam, že čoskoro sa opäť vidíme, Malvázia!Fotogaléria z víkendu:  

bazen.jpgcitame.jpgbylinky.jpghotelzboku.jpgbylinky2.jpgkniznica.jpgkniznica1.jpgpieskovisko.jpgmost.jpgkutik.jpgkocik.jpglavicka.jpgschody.jpgstrk.jpgzabradlie.jpgtrava.jpg