Čistota pol života a nová pasta od Sophie la Girafe Baby

31.1.2017
Čistota pol života a nová pasta od Sophie la Girafe Baby

Že vraj zúbky sa majú čistiť od okamihu ako vyrastie prvý..no ja Vám neviem, ale my sme začali až nedávno, do roka mi to prišlo trochu zbytočné, alebo som bola na to lenivá.

Veľmi nám v čistení pomáhajú veselé zubné kefky od Curaprox, ktoré zároveň masírujú ďasienka a tak uľavia aj pri prerezávaní nových zúbkov. Tiež sa nám dostala do rúk horúca novinka a to čistiaci gél na zúbky od Sophie la Girafe Baby. Je 100% organický, bez cukru, fluóru s prepracovanou chuťou, ktorá deti neláka k prehĺtaniu. Hlavná zložka organický biely čaj pôsobí proti kyslému prostrediu v zubnej dutine a bojuje proti kazom. Ďalej obsahuje organický xylitol, ten podporuje remineralizáciu a posilňuje zubnú sklovinu. Nám sa tento gél osvedčil a čistenie zúbkov je s ním zábavnejšie. Štýlový župan, v ktorom prebieha kúpeľňová hygiena je značky Next a Matiasko ho dostal od babky na Vianoce.

A čo vy, odkedy si Vaše deti umývajú denne zúbky? A používate aj pastu? Zazdieľajte tento článok a dajte nám vedieť do komentára pod ním a jednému z Vás pošleme zubný gél Sophie la Girafe Baby na vyskúšanie Žmurkajúci

zubky1.jpg