KÁRO

21.9.2018
KÁRO

Dnes bude reč o kockovaných kúskoch, alebo odbornejšie povedané o káre, keďže tento print totálne kraľuje tohtoročnej jeseni. Konzervatívny, nadčasový a obľúbený vzor sa v malých obmenách objavuje v móde takmer bez prestávky. A odkiaľ sa vzal? Pôvodom škótsky vzor je tvorený do štvorca, či obdĺžnika vzájomne sa križujúcimi farebnými vzormi. Káro je charakteristické napríklad pre svetovú značku Burberry. Tú reprezentujú červené, čierne a biele pásy na béžovom podklade. Momentálne ho nájdete úplne na všetkých kusoch oblečenia aj doplnkoch a je takmer nemožné ho prehliadnuť. Preto je dôležité vedieť nasledovné:

Ako nosiť káro?

Jednoducho. Našťastie pristane úplne každému a nie je problém ho nakombinovať na akúkoľvek príležitosť. Súčastným trendom  je vrstviť ho a nosiť v rôznych kombináciách navzájom. Ak ste konzervatívnejšia povaha zvoľte len jeden vzor kára a nakombinujte ho s jednofarebnými kúskami. Nič tým nepokazíte.  

Ja som sa takto na začiatku jesene "odhodlala" zatiaľ len na klasický károvaný kostým. Tým, že ma dvojradové zapínanie a jemne oversized strih pôsobí na mňa trochu maskulínne. Celkový dojem z outfitu som teda vyvážila jemným čiernym tielkom zdobeným čipkou, ktorá tento nohavicový kostým "zženštila". Keďže pri dvom malých deťoch podpätky nenosím, zvolila som našuchovačky zdobené perlami z minulej jari, no odporúčam Vám obuť si k takémuto modelu členkové, veľmi moderné ponožko-čižmičky. Budete tak super TRENDY no zároveň dosť elegantná a nadčasová na "dámu". smile

Verím, že sa Vám tento outfit páči v mojom podaní a ak áno, tu nájdete aj link na kostým.

____________________________________________________

Foto: Sweet Lady Lollipop, Kárované sako s dvojradovým zapínaním: Mohito, a  Nohavice cigaretového strihu: Mohito

5ba4c48f57615-IMG_5393.jpg5ba4c49c18a3f-SLL_0133.jpg5ba4c4a9efb94-SLL_0196.jpg5ba4c4c7cb4f5-SLL_0157.jpg
Podobné články