Kapsulový šatník: JAR 2019

3.3.2019
Kapsulový šatník: JAR 2019

Kto sleduje môj blog dlhšie vie, že som zástancom menšieho počtu kusov v šatníku, ktoré sa ľahko kombinujú. Ak ste ešte nečítali článok o kapsulovom šatníku, čo to vlastne je a ako si ho vyskladať odporúčam začať tu: "Ako si vyskladať šatník snov!".

Dnes to bude o jarných kúskoch a zámerne som do tejto kapsuly nedala základné kúsky neodmysliteľne patriace k jarnému šatníku ako béžový trenčkot, či pásikavé tričko. Je toho totižto na internete mnoho takže ak niečo podobné hľadáte, určite na to narazíte. Snažila som sa naopak vyskladať zaujímavú a trendovú kapsulu. Skladá sa len zo 6 kúskov a 5 doplnkov a vyskladáte z nich minimálne 10 outfitov. Toto sú konkrétne produkty a pod nimi ich popis.

 1. Slnečné okuliare cat-eye, Tom Ford
 2. Opasok, Mango
 3. Kožená kabelka na plece, Tory Burch
 4. Topánky na podpätku, Maloune Souliers
 5. Našuchovačky s kožušinou, model Princetown Gucci
 6. Béžový kardigan s vreckami, Mango
 7. Čierne čipkové tielko, Vero Moda
 8. Saténové šaty na ramienka, Maison Margiela
 9. Ružové bandážové šaty, Hervé Leger
 10. Čierne slim fit džínsy s vysokým pásom, Vero Moda
 11. Brandové bavlnené tričko, Gucci
 12. Bodkované pančuchy, Calzedonia

 

Môj výber slúži len pre inšpiráciu a názornú ilustráciu, kľudne si môžete podobné kúsky nájsť podľa Vášho budgetu. V nasledujúcom videu Vám prinášam vzor jarných outfitov vyskladaných z tejto kapsuly.

 

 

 

A tu je pár outfitov pre inšpiráciu, verím, že sa Vám budú páčiť. Ku každému z nich sa hodia slnečné okuliare a aj kabelka, keďže tie sú univerzálne a nadčasové. Šperky si doladíte podľa vlastného vkusu a preferencie keďže predpokladám, že ich nebudete meniť podľa sezóny.